روابط عمومی

پیام جناب آقای مهندس داودی شهردار زیار به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر

بسم الله الرحمن الرحیم
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا (اسرا -۸۱)
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.
امسال تقارن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با آغاز دهه فجر انقلاب برکات معنوی این ایام را دوچندان کرده و کشورمان را سراسر شادی و شور نموده است.
اینک که به لطف خداوند متعال و در سایه الطاف حضرت ولیعصر(عج) در چله دوم بهار سبز و روشن انقلاب شکوهمند اسلامی قرار گرفته ایم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر انقلاب و حریم امنیت کشور بویژه سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی، فرارسیدن ایام الله دهه فجر را به همه فجر آفرینان و مردم مومن و انقلابی تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سربلندی و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند سبحان خواستارم  و همانگونه که تا کنون توفیق خدمتگزاری به مردم شریف شهر زیار و اجرای پروژه های مختلف عمرانی، فرهنگی، ورزشی و ... را داشته ایم ان شاء الله در سایه الطاف الهی در روزهای پیش رو نیز موفق به بهره برداری از سایر پروژه های در حال اجرا از جمله پروژه گردشگری قلعه اربابی شهر زیار خواهیم بود.


نوشته شده توسط: مدیریت سایت در تاریخ: 1399/11/14 9:12 AM
نام  
پست الکترونیک
متن پیام  
تصویر امنیتی