روابط عمومی

پیام آقای مهندس داودی شهردار زیار به مناسبت روز قدس

مقام معظم رهبری عنوان کرد: مساله ‌فلسطین‌ از لحاظ‌ اسلام ‌برای ‌همه ‌مسلمانان ‌از جمله ‌برای ‌ما یک‌ مساله‌‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه ‌است‌.

روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی(ره) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج ‌کشیده فلسطین است.

امام بزرگوارمان رحمة‌الله‌ علیه با اعلان روز جهانی قدس تکلیف همه مسلمانان را در سراسر جهان مشخص و تا نابودی اسرائیل این رژیم سفاک و جنایت‌پیشه همه آزادگان جهان را به مقابله و مقاومت در برابر آن فراخواند.

ما با تأسی به آن امام والامقام و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای دام‌ظله‌العالی و همه آزادمردان جهان اسلام به‌خصوص سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی روز جهانی قدس را گرامی داشته و به مبارزه با این رژیم جنایتکار تا نابودی آن تأکید داریم.

هر چند امسال به دلیل ویروس کرونا توفیق حضور در اجتماعات را نداریم لیکن با دهان روزه دست به دعا بر خواهیم داشت و با آماده شدن برای استماع سخنان راهبردی رهبرعظیم‌الشأن انقلاب در روز جهانی قدس تکلیف شرعی و وجدانی خود را ادا و خود را در زمره مجاهدان فی‌سبیل‌الله قرار داده و ان‌شاءالله در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد پیروزی و نصرت الهی خواهیم بود.


نوشته شده توسط: مدیریت سایت در تاریخ: 1399/03/27 12:12 PM
نام  
پست الکترونیک
متن پیام  
تصویر امنیتی