اخبار

پیام سیدرسول داودی شهردار زیار به مناسبت برگزاری جشن غدیر و جشن کودک

امام رضا (ع) فرمودند: روز عید غدیر در میان آسمان مشهورتر است تا در میان اهل زمین اگر مردم ارزش این روز را می دانستند بی تردید فرشتگان هر روز 10 بار با آنها مصافحه می کردند.

غدیر تنها نام یک سرزمین نیست. یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند. غدیر نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است. غدیر دریایى از معارف است. فقه، فرهنگ، کلام، اخلاق و تفسیر، همه را دارد؛غدیر، روز اکمال دین،اتمام نعمت و موجب خوشنودی خداوند است. غدیر، سرچشمه جوشان ولایت است. چرا که غدیر جاودانه است و یادآور بیعت با امامت و تجدید عهد با ولایت است غدیر، روز تحکیم شریعت و روز کمال دین است .غدیر، روز ولایت علی و اولاد علی است .

اینجانب حلول عید ولایت و امامت، را بر حامیان و پیروان ولایت و امامت و علی الخصوص مردم شریف و محترم شهر زیار تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین‌علی علیه السلام محسوب فرماید. با توجه به اینکه مسلمانان و بخصوص شیعیان روز غدیر را یکی از عیدهای بزرگ می­دانسته­اند، این روز درمیان آنها به عید غدیر مشهور است. آنجاییکه کودکان مهمترین قشر هر جامعه می باشند جهت اهمیت دادن به بخش کودک در شهر جشن بزرگ غدیر در روز جمعه 17/06/96 برگزار گردید که این جشن ضمن بزرگداشت مقام امامت و ولایت کودکان را مخاطب خاص خود قرار داده و به معرفی برنامه آی مت که برنامه ای جهانی بوده و در یکی دو سال اخیر وارد کشور گردیده است و مورد تائید آموزش و پرورش می باشد، نیز پرداخته است؛ ضمن تشکر از اعضای محترم شورای اسلامی شهر، از آقای دکتر علی بابایی نماینده آی مت در استان اصفهان و خانم علیزاده مدیر  اجرایی برنامه آی مت در شرق اصفهان نیز تقدیر و تشکر نموده و امید است که همگی ما شیعیان واقعی حضرت علی (ع) باشیم. طول عمر پر برکت رهبر فرزانه انقلاب را از خداوند منان مسئلت دارم.

 نوشته شده توسط: مدیریت سایت در تاریخ: 1396/06/19 8:30 AM
نام  
پست الکترونیک
متن پیام  
تصویر امنیتی