اخبار

مراسم تحلیف و انتخاب هیأت رئیسه شوراهای اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در مراسم تحلیف و انتخاب هیأت رئیسه شوراهای اسلامی 12 شهر شهرستان، ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام محمد تقی (ع)، از زحمات و تلاش های شوراهای اسلامی سابق در خدمت به مردم تقدیر کرد و گفت: انشاء الله شوراهای جدید، اقدامات شوراهای قبل را پیگیری کنند.

فرماندار اصفهان افزود: شورای اسلامی در نخستی جلسه موظف به تعیین شهردار و یا سرپرست موقت شهرداری است و شهرداری ها نباید بدون شهردار و یا سرپرست باشند، چراکه این امر مشکلاتی را در پی خواهد داشت.

رضوانی با تأکید بر اینکه شوراها باید قوانین را رعایت کنند، اظهار داشت: شوراها باید در بررسی و تصویب مصوبات و رعایت مر قانون و تطبیق مصوبات با قوانین دقت ویژه ای داشته باشند.

وی با بیان اینکه شوراها نمایندگان منتخب مردم هستند، خاطرنشان کرد: آنها به عنوان نمایندگان منتخب مردم، باید پاسخگوی مطالبات و انتظارات برحق مردم در ابعاد مختلف باشند.

گفتنی است،  مراسم تحلیف و انتخاب هیأت رئیسه شوراهای اسلامی 12 شهر شهرستان، قهجاورستان، زیار، هرند، اژیه، ورزنه، کوهپایه، تودشک، سگزی، حسن آباد، محمد آباد، نیک آباد و نصرآباد، به جز شهرهای اصفهان و بهارستان، صبح روز سه شنبه 96/05/31 با حضور فرماندار اصفهان در محل فرمانداری برگزار گردید.

 


 نوشته شده توسط: مدیریت سایت در تاریخ: 1396/06/02 2:05 PM
نام  
پست الکترونیک
متن پیام  
تصویر امنیتی